Produktbeskrivelse
Cocodice (C26) Vandpibe Kul – 500 g
Er du på udkig efter det perfekte kul til din vandpibe? Så er Cocodice (C26) vandpibe kul helt klart et must-have! Disse kul er lavet af 100% naturlige kokosskaller, som er presset til trækul uden brug af tilsætningsstoffer eller fossile brændstoffer. Det betyder, at du får et produkt, der ikke kun er godt for dig, men også for miljøet!
Cocodice kul er designet til at give dig den bedste rygeoplevelse. De afgiver ingen uønsket lugt eller smag, så du kan nyde din yndlings vandpibe tobak i sin reneste form. Forestil dig at sidde med vennerne, mens du nyder en lækker shisha, hvor smagen af tobaksblandingen virkelig kommer til sin ret. Det er præcis, hvad Cocodice tilbyder!
En af de mest imponerende egenskaber ved Cocodice kul er deres lange brændetid. Du slipper for at skulle skifte kul hele tiden, så du kan slappe af og nyde din tid med vennerne. Disse kul giver en jævn og stabil varme, hvilket er essentielt for at få den bedste smagsoplevelse ud af din tobak. Uanset om du er nybegynder eller en erfaren shisha-ryger, vil du elske, hvordan Cocodice kul forbedrer din oplevelse.
Så hvis du vil have det bedste af det bedste, så vælg Cocodice (C26) vandpibe kul. Med 500 g i pakken har du rigeligt til mange hyggelige stunder. Gør dig klar til at tage din shisha-oplevelse til næste niveau med Cocodice – det miljøvenlige valg, der leverer på kvalitet og smag!
- kigger på den lige nu
- solgt seneste 24 timer
- har den i kurven lige nu
Tekniske specifikationer
| Indhold | 500 g |
|---|---|
| Kubestørrelse | 26 x 26 x 26 mm |
| Henvisning | HD-6277-CC |





