Crystal Clouds er den første skandinaviske shisha tobak. Dolce kombinerer det søde og det friske. Dolce er en helt særlig ananas mix; tænk på en frisk, sød ananas og lad tankerne vandre hen på en masse tropiske farver – så har du smagen Dolce.
Er du klar til at tage din vandpibeoplevelse til nye højder? Så er Crystal Clouds vandpibe tobak – Dolce 50 g lige noget for dig! Denne tobak er ikke bare en almindelig smag; det er en rejse til de tropiske øer, hvor solen altid skinner, og frugterne er søde og saftige.
Crystal Clouds er stolt af at være den første skandinaviske shisha tobak, og de har virkelig naillet det med Dolce. Denne unikke blanding tager dig med på en smagsrejse, hvor den søde og friske smag af ananas kombineres på en måde, der vil få dine smagsløg til at danse af glæde. Forestil dig en perfekt modnet ananas, der lige er plukket fra træet – det er præcis den oplevelse, Dolce giver dig!
Dolce er mere end bare en smag; det er en oplevelse, der vækker dine sanser. Den søde ananas smag bringer minder om varme sommeraftener og tropiske fester. Hver indånding er som en lille ferie, der lader dig slippe væk fra hverdagens stress og jag. Uanset om du nyder en stille aften med venner eller en festlig sammenkomst, vil Dolce tilføje et ekstra lag af fornøjelse.
Med 50 g tobak i pakken har du rigeligt til at dele oplevelsen med dine nærmeste, eller til at forkæle dig selv. Crystal Clouds har sikret, at kvaliteten er i top, så du kan nyde en jævn og behagelig røg, der ikke skuffer. Gør dig klar til at svæve på en sky af tropiske smagsnuancer med Dolce fra Crystal Clouds – din vandpibeoplevelse vil aldrig blive den samme!